Drobečková navigace

O nás > Služby a aktivity > Pro veřejnost > Řeka přání

Řeka přání

F43R0406.jpg           F43R0419.jpg

Druhý ročník Řeky přání se uskutečnil 26. listopadu 2015 na náplavce u Cihelné ul. na pražské Kampě. Pouštění lampiónů s přáními dětí s dětských domovů, se kterými spolupracuje Letní dům doprovázel bohatý program. Zahrál Tango Jazz Band, ohnivou show předvedla skupina Hypnotica, výtvarnou show s technologií Tagtool - úžasná paní Frances Sander  s partnerem & Dimitry Berzon a divadelní představení pro děti zahráli dva herci ze sekupení - Toymachine. O občerstvení se postarala, jako už tradičně, skupina pracovníků firmy SODEXO. Akci moderoval Vojta Lavička. Prodejem lampiónů a dary v rámci veřejné sbírky získal na této akci Letní dům 27 500,- Kč. Však také večerní Vltava zářila.

 

F43R0424.jpg           F43R0335.jpg

 

 

 IMG_7222.JPG            F43R0312.jpg

 

 

První ročník benefiční akce se konal dne 20. listopadu 2014 na břehu Vltavy u pražského Mánesova mostu. Návštěvníci měli možnost zakoupit si vodní lampion přání a symbolicky tak přispět na splnění skutečných přání dětí z dětských domovů.

Celý podvečer provázela živá hudba v podání swingového dua Kouda´s swing a bluesových hudebníků Guye Bennetta a Marka Nessmithe. Akcí prováděl moderátor a muzikant Vojtěch Lavička a podpořilo ji
i několik známých osobností, mj. Petr Vacek, Pavel Nový a Alice Bendová.

Máme velkou radost z celkové vybrané sumy 19.295,- Kč a všem, kteří svým dílem přispěli, moc DĚKUJEME!  Video z akce je možnoé zhlédnout zde, fotografie tady.

 

Česky English

 

 

 

 

Chci podpořit aktivity
Letního domu

logo darujme

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

Facebook Letního domu

banner2-180x50.png

patička Letní dům