Drobečková navigace

O nás > Novinky

Novinky


Hledáme nového kolegu či kolegyni

Letní dům poskytuje pěstounům poradenství, vzdělávání a podporuje vztahy s rodiči. Cílem této služby je podpora vztahových vazeb, rozvoj kompetencí pěstounů v péči o děti, naplňování jejich vývojových potřeb a podpoře rodinných vztahů. Letní dům hledá v současnosti pro svou službu - Pěstouni - vedoucího.

Více

Publikováno 1. 9. 2016 16:05

Prázdniny, čas příprav i účtování...

Jak je zřejmé z předešlých dvou zpráv na webových stránkách Letního domu, řada našich letních aktivit se přesunula mimo naše centrum na Vyšehradské ulici. Nicméně, pro některé projekty naopak prázdniny znamenají čas hodnocení, účtování a příprav na nový začátek spojený se začátkem školního roku. V kanceláři Letního domu na Vyšehradské ulici je tedy živo i o prázdninách.

Více

Autor: Jana Smolíková, Jan Bárta Publikováno 10. 8. 2016 13:16

Dům plný snů

Co se v Domě plném snů a často i před ním a za ním dělo? O tom vědí své děti z dětských domovů z Klánovic, z Dolních Počernic a taky Písku. Samosebou, mnohé vědí i ti, kteří letní pobyt pro děti připravili a tak je dobře, že máme k dispozici i pár fotek pro ty, kteří činnosti lidí v Letním domě, ve prospěch dětí bez funkčních rodin, fandí a podporují ho.

Více

Autor: Pavel Marčík Publikováno 10. 8. 2016 10:28

Džinova lampa

první letní pobyt pro děti z dětských domovů

Více

Publikováno 29. 7. 2016 15:35

Zdeněk Velíšek o Dobročinném bazaru

Známý překladatel, redaktor, reportér, editor a tlumočník Zdeněk Velíšek se vyjádřil k letošní největší PR akci Letního domu Dobročinný bazar. Pracovníci Letního domu mají za to, že výstižným způsobem charakterizoval jejich práci. O to víc je potěšilo, že jeho vyjádření k aktivitám Letního domu zveřejnil rovněž 8. 7. 2016 portál www.adam.cz.

Více

Publikováno 20. 7. 2016 14:32

Máme pro vás krátké video - https://www.youtube.com/watch?v=Mt4UkZ2NxQk

Krátké ohlédnutí za Dobročinným bazarem, který Letní dům uspořádal 31. května 2016 na Náměstí Míru v Praze 2. Video je poděkováním všem, kteří se úspěšném průběhu celé akce, navzdory rozmarům počasí zúčastnili a postarali se o úspěšný výsledek 102 337,- Kč určený na podporu aktivit ve prospěch dětí v dětských domovech a v sociálně ohrožených rodinách. Děkujeme všem, kdo se na natáčení podíleli a omlouváme se těm, kteří se do záběrů nevešli.

Více

Publikováno 24. 6. 2016 11:08

Letní dům má radost!

Ema se Sárou navázaly na loňskou narozeninovou oslavu, kdy se jim díky příbuzným a dalším dárcům podařilo podpořit pejsky v nouzi. Letos chtějí oslavit své dvanácté narozeniny podobným způsobem. Rozhodly se přitom podpořit Letní dům a potencionálním dárcům vzkázaly: "Pokud nám chcete k narozeninám dát dárek, prosíme vás, abyste nám žádný dárek nenosili. Prostřednictví stránek Darujme.cz podpořte práci s dětmi, o které pečuje organizace Letní dům."

Více

Publikováno 17. 6. 2016 8:26

Dobročinný bazar zajistil Letnímu domu podporu 102 337,- Kč. Děkujeme!

Dobročinný bazar, který se uskutečnil na nám. Míru 31. května 2016 měl úžasnou atmosféru navzdory přívalovému dešti. Všichni, včetně herců divadla Na Jezerce, zachovali chladnou hlavu a zůstali až do konce. Úspěšnost Dobročinného bazaru lze doložit nezpochybnitelným faktem a tím je vybraná finanční částka určená na vzdělávací a tvořivé programy pro děti z dětských domovů nebo práci s jejich rodinami. Sečteno, podtrženo, Letní dům děkuje všem, kteří přispěli k výsledné částce 102 337,- Kč.

Více

Autor: Jan Bárta Publikováno 6. 6. 2016 13:19

"Mužinec" - pobyt organizovaný Letním domem pro chlapce ze tří dětských domovů

Akce plná zajímavých zážitků se uskutečnila od 5. do 8. května. Totem, lezení po skalách, koupání v řece, putování do skal, přespání pod širákem, velká vatra, hořící oheň na střeše a mnohé jiné bylo součástí již tradičního pobytu Letního domu určeného pro starší kluky. Akce se zúčastnilo deset chlapců ve věku od jedenácti do šestnácti let se čtyřmi dospělými.

Více

Autor: Pavel Marčík Publikováno 24. 5. 2016 16:05

Herec Petr Vacek uvaří s láskou na dobročinném bazaru rajskou polévku

Datum konání: 31. 5. 2016

Opět v roli kuchaře se v úterý 31. května na pražském náměstí Míru ocitne známý herec Petr Vacek. Podle tradice kočovných divadelníků uvaří pod širým nebem „hereckou“ polévku během dobročinného bazaru. Pořádá jej tak jako každý rok nezisková organizace Letní dům, s nímž Vacek už mnoho let spolupracuje. Rajskou polévku připraví v měsíci lásky - jak jinak než s láskou. A o lásce je také komedie Tři v tom, ve které Petr Vacek hraje hned ten samý den večer v Divadle Na Jezerce.

Více

Publikováno 19. 5. 2016 11:54


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 

patička Letní dům