Drobečková navigace

O nás > Novinky > Zahradní slavnost v dětském domově v Korkyni

Zahradní slavnost v dětském domově v KorkyniV pátek 13. června odpoledne se na malebné zahradě soukromého dětského domova v Korkyni konala slavnost, kterou vyvrcholila spolupráce Letního domu s dětským domovem. Na slavnosti měly místní děti společně se svými kamarády a spolužáky ze školy možnost ukázat návštěvníkům výtvarná díla, která vytvořily v rámci pravidelných tvořivých setkání s pracovníky Letního domu. Ta probíhala každý měsíc po celý školní rok 2013/2014. Každé z dětí se tak mohlo na závěrečné zahradní slavnosti pochlubit vlastními výtvory (kresbami, malbami, kolážemi a krásnými kašírovanými maskami).

Začátek slavnosti jsme věnovali "komentované prohlídce", při níž děti mohly vyprávět o svých vystavených dílech a sdílet tak své zážitky s ostatními. Součástí akce bylo i divadelní představení O Šetkovi Tomáše Podrazila, které mělo velký úspěch.

Na akci přišlo několik desítek pozvaných hostů, mezi nimiž nechyběl místní starosta, rodiče dětí, přátelé a podporovatelé dětského domova, kamarádi dětí a zaměstnanci dětského domova, kteří na slavnost společně s dětmi připravili spoustu báječných dobrot.

Děkujeme, že jsme za Letní dům mohli být při tom.

Tvořivé programy a slavnost byly podpořeny ze Státního fondu kultury ČR.


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům