Drobečková navigace

O nás > Novinky > Výlet za Kleopatrou a návštěva dětí v Krompachu

Výlet za Kleopatrou a návštěva dětí v KrompachuToto úterý jsme společně s dětmi z Klánovic a Dolních Počernic opět vyrazili do galerie. Tentokrát jsme navštívili Veletržní palác, kde jsme se zaměřili na obraz Jana Zrzavého Kleopatra. Kopii obrazu jsme museli nejprve složit (jako puzzle), pak objevit, kde se v galerii nachází a nakonec každý z nás jeden z dílků překreslil na čtvrtku. Vytvořili jsme si tak společný vlastní obraz. Na to, jak se na nám povedl, se můžete podívat :)

Ve středu jsme se pak vypravili navštívit děti v Krompachu, potkali jsme se také s paní ředitelkou a naplánovali další spolupráci na jarních a letních pobytech. S 16 dětmi jsme vyrazili na krátký výlet, který nám zpestřila hra na "pašeráky" a na schovávanou. Nakonec jsme se všichni společně podívali na fotky z Andělské slavosti, která se v Krompachu konala v polovině prosince 2013.

26. února nás čeká poslední provázkový pobyt, který uzavřeme na Piktychu v Lázních Libverda. Tak se již těšte na zprávy, určitě si přivezeme spousty hezkých zážitků!


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům