Drobečková navigace

O nás > Novinky > Klub pěstounů pokračuje také v novém roce

Klub pěstounů pokračuje také v novém rocePéče o děti v pěstounské péči není jednoduchá. Své o tom vědí pěstouni, kteří od podzimu navštěvují Klub pěstounů v Letním domě.

"Často se setkávám s nepochopením. Jsem ráda, že tady jsou lidé, kteří mi rozumí a snaží se mi pomoct", říká jedna z pěstounek, a dále pokračuje: "Našla jsem tady místo, kde můžu hovořit o svých starostech s lidmi, kteří zažívají podobné věci jako já".

Klub vedou dva lektoři a jejich cílem je poskytnout podporu pěstounům v oblastech, ve kterých ji potřebují. Krom povídání, nabízíme také prožitkové aktivity zaměřené na uvědomování si vlastních zdrojů, potřeb svých i dětí a objevování možností, jak tyto potřeby naplňovat.

Důležitá je pro nás jedinečnost každé pěstounské rodiny. Pro hlubší vhled do problematiky, která pěstouny zajímá zveme odborníky.

Na podzim mezi nás zavítala paní Dana Moree, která nabídla nezvyklý pohled na pojetí identity. O závislostech jsme hovořili s Jiřím Kokrdou.

Více informací o klubu

Klubová setkání probíhají jednou měsíčně. Pro zájemce máme stále volná místa. Pro přihlášení kontaktujte Jana Vrzáčka  tel: 777 732 099.
Termíny klubu od února do června: 12.2., 19.3., 14.5., 11.6.

Pěstouni se mohou přihlašovat do 5.2.


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům