Drobečková navigace

O nás > Novinky > 14. Andělská slavnost se vydařila - podívejte se na fotky

14. Andělská slavnost se vydařila - podívejte se na fotkySlavnost zahájila postava anděla, která nám přinesla andělské světlo, jež provázelo naši slavnost až do konce. Kouzelně magickou atmosféru pátečního večera vytvořilo stínové loutkové divadlo Skřítci od Toy Machine.

V sobotu se jako již tradičně vydaly děti na obchůzku Krompachem, aby pozvaly všechny na odpolední dílny i koncert v kostele.Během dílen si mohli děti i dospělí vytvořit vánoční ozdoby z vosku, korálkového andělíčky, přívěšek z kůže nebo ukovat zajímavý ornament. Nechybělo lití olova, rozkrajování jablíček či pouštění svíček po vodě. Artistické kousky si děti vyzkoušely pod vedením skupiny Hypnotica, která večer rozsvítila Krompach svou ohnivou šou. Té však ještě předcházel koncert dětského sboru z Krompachu a kytarové vystoupení Jana Matěje Raka v kostele Čtrnácti svatých pomocníků.

Večerní andělská hostina byla opět dokonalá, chybět nemohla čokoládová fontána a spousta dalších dobrot. Děti šly spát s pořádně plnými bříšky, aby je ráno čekala ještě závěrečná pohádka divadla Ty-já-tr / Hrobeso Tři sestry a jeden prsten. Pohádka se spoustou humoru a legrace tak uzavřela 14. Andělskou slavnost a nezbývalo nic jiného, než vrátit andělské světlo, aby s ním anděl mohl za rok  znovu zavítat do Krompachu.

Děkujeme všem účinkujícím za krásný program, všem dobrovolníkům a pracovníkům za pomoc s přípravami a realizací slavnosti, firmě Sodexo, s.r.o. za andělskou hostinu a především všem dětem, vychovatelům a také návštěvníkům, za to, jak si Andělskou užili!


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům