Drobečková navigace

O nás > Novinky > 14. ročník tradiční předvánoční slavnosti se kvapem blíží

14. ročník tradiční předvánoční slavnosti se kvapem blížíDatum konání:
13.12.2013
Datum ukončení:
15.12.2013

Zcela jistě ano! První změnou je samotný začátek akce, který je posunut na 17. hodinu. Těšit se můžete na stínovou pohádku Skřítci, kterou zahraje divadlo Toy Machine.

Sobotní program pak začíná ve 13,00 a oproti minulým rokům nás tentokrát čekají tvořivé dílny a workshopy. A co všechno si budete moci vyrobit či vyzkoušet? Ukovat si hřebík či něco složitějšího na pravé kovářské kovadlině, vytvořit vánoční ozdoby z včelího vosku nebo korálkové andělské přívěšky na klíče, na odpolední a večerní program se nazdobit andělskou čelenkou a také si trochu protáhnout tělo v "artistické dílně". Čekají nás také vánoční zvyky a třeba i nějaká další překvapení.

Odpoledne se všichni sejdeme v kostele, kde vystoupí děti z dětského domova a také kytarista a písničkář Jan Matěj Rak. Po koncertě nás čeká malé občerstvení a také ohnivé představení skupiny Hypnotica.

Večer pak uzavře slavnostní andělská hostina, kterou již 12. rokem pro nás připravuje firma Sodexo, s.r.o. a patří jí za to velký dík.

V neděli zavítá do Krompachu Ty-já-tr / Hrobeso, pražské seskupení, které přijede s pohádkou Jana Wericha upravenou Luďkem Horkým Tři sestry a jeden prsten. Pohádka nepohádka bude nejen o manželkách, o manželích,  hlavně o legraci.

Tak neváhejte a vyjdete se s námi oslavit příští víkend Andělskou slavností!


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům