Drobečková navigace

O nás > Novinky > Blíží se 14. Andělská slavnost v Krompachu u Cvikova

Blíží se 14. Andělská slavnost v Krompachu u CvikovaTýden před Vánoci se do dětského domova v Krompachu slétnou opět andělé. Chystá se zde již 14. Andělská slavnost. Ta letos nabídne několik pohádkových přestavení. Konkrétně se můžete těšit na divadlo Toy Machine a jejich stínovou loutkovou pohádku Skřítci či příběh plný humoru podle předlohy Jana Wericha Fimfárum v podání divadla Ty-já-tr / Hrobeso. V kostele 14. svatých pomocníků se v sobotu 14. prosince představí sbor z krompašského dětského domova a také kytarista a písničkách Jan Matěj Rak.
Těšit se můžeme také na ohnivé vystoupení skupiny Hypnotica a na řadu zajímavých tvořivých dílen, které tentokrát vyplní sobotní odpoledne.
Jako již tradičně sobotní večer uzavře slavnostní hostina, kterou pro nás již po dvanácté připraví firma Sodexo s.r.o.  Velmi si této podpory a spolupráce vážíme a děkujeme za ni.Slavnost se koná za podpory Státního fondu kultury ČR, Nadace Arbor vitae a Nadace Umění pro zdraví. Mediálním partnerem akce je regionální televize RTM. Andělskou hostinu daruje Sodexo, s.r.o.


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům