Drobečková navigace

O nás > Novinky > Hledáme pracovní asistenty do našeho projektu Spolu do zaměstnání

Hledáme pracovní asistenty do našeho projektu Spolu do zaměstnáníObčanské sdružení Letní dům realizuje v letech 2013 – 2014 v rámci operačního programu Praha - Adaptabilita projekt s názvem Spolu do zaměstnání.

Projekt Spolu do zaměstnání reaguje na potřeby mladých dospělých, kteří se po opuštění ústavní výchovy jen obtížně orientují na pracovním trhu a mají potíže při hledání či udržení práce.

Pro koho je projekt určen?

  • pro mladé lidi ve věku 17 - 26 let s jakoukoli zkušeností z ústavní výchovou - tzn. s pobytem v diagnostickém ústavu, dětském domově nebo výchovném ústavu po celé ČR
  • kdo hledá aktuálně nebo v dohledné době bude hledat zaměstnání
  • kdo chce pracovat na území hl. m. Prahy

Náplň práce:

Jde o nárazovou asistenci klientům, většinou při nástupu do zaměstnání – podporu při zapracování na konkrétní pracovní místo – jde o to být s klientem na místě jeho zaměstnání a být schopný pomoci mu naučit se zvládnout nároky jeho nového pracovního místa – podle předchozích instrukcí zaměstnavatele. Asistent dostane vždy předem instrukce od klientova sociálního pracovníka. Místa jsou nejrůznějšího typu – většinou manuální a jednodušší práce.

Koho hledáme:

  • samostatného, trpělivého, zodpovědného člověka schopného komunikovat s různými lidmi
  • někoho, kdo je časově flexibilní (asistence bývají většinou narychlo do několika dnů a zaberou také většinou 1 – 3 dny)!!!
  • toho, kdo je týmový hráč a je schopen předat instrukce klientovi pochopitelnou formou, případně mu pomoci řešit případné konflikty na pracovišti.

 Odměna: 188Kč/h

V případě zájmu kontaktujte s vaším životopisem a krátkým motivačním dopisem (na téma co vás zaujalo na nabízené pozici – půl A4) vedoucí projektu Kláru Joklovou.


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům