Drobečková navigace

O nás > Novinky > Andělská již po sedmnácté

Andělská již po sedmnácté 

Již po sedmnácté se otevřely 10. prosince 2016 dveře krompašského dětského domova veřejnosti. Lidé přišli, zazpívali si společně s improvizovanou hudební skupinou (hudebníci, s nimiž se počítalo, na poslední chvíli onemocněli) koledy, okusili cukroví i jednohubky a nakonec zatleskali ohňostroji.

Pro děti v domově však ohňostrojem významný den zdaleka nekončil. Vyběhly do patra se převléct do andělských převleků. Do "andělského" se převlékali i všichni dospělí. Na záda si všichni (či téměř všichni) připevnili křídla a sešli se s pozvanými hosty v jídelně, v tu chvíli proměněné v téměř "nebeské" místo.

Promluvila paní ředitelka Mgr. Regina Stiblíková, po ní taky ředitel Letního domu Jan Bárta a po několika písničkách nejmenších "andělů" ze zdejší mateřské školky se všichni pustili do jídla neustále doplňovaného z kuchyně zaměstnanci firmy SODEXO vedené Ing. Jiřím Jarošem.

Ani tím skvělým večerním hodováním vše neskončilo. Na druhý den přijelo divadlo a děti zase ožily a vděčně tleskaly všem hercům i herečkám. Prostě sedmnáctá "Andělská" se vyvedla.

Že za skvělým víkendem v Krompachu stála spousta práce nejen zaměstnanců Letního domu, ale i dobrovolníků, stejně jako zaměstnanců dětského domova je nasnadě. Nicméně, stejně jako po každém takovém pracovním vypětí, tváře účastníků, kromě známek únavy, v sobě odrážely jakýsi těžko definovaný jas... Že by si kousek oné "andělské" radosti potajmu odnášeli do svých domovů?

 

Slavnost podpořili: 

logo NUPZ.jpg

sodexo_cz_right_RGBcolor_NOVE.png

 

    

DSC00117.JPG  IMG_0567.JPG  IMG_0762.JPG  IMG_0863.JPG  IMG_4763.JPG  IMG_4829.JPG  IMG_4714.JPG  IMG_5112.JPG  IMG_4809.JPG


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům