Drobečková navigace

O nás > Novinky > Lesní skřítci a jiné bytosti

Lesní skřítci a jiné bytostiJméno Dujali je složeninou prvních dvou písmen od tří stromů, tedy dubu, javoru a lípy. Tato lesní bytost si mimo jiné psala svoji kroniku života a tak inspirovala i děti, aby ji spolu s dospělými začali svoji osobní kroniku života tvořit. Taková kronika pomáhá člověk více si uvědomit svoji minulost a současnost a tak pozitivně ovlivnit i své budoucí kroky.
Dujali, tedy bytost zrozená z různých stromů, provázela celý pobyt a to jak při tvorbě v ateliéru, v němž každý maloval svůj strom, tak i při aktivitách venku. Děti měli možnost si venku vyzkoušet i adrenalinový zážitek ve formě slaňování z výšky. Nakonec se každé z dětí s Dujalim setkalo individuálně, aby od něj dostalo symbol a charakteristiku stromu, jenž je jim nejbližší.

Na první přečtení jako by se zdálo, že šlo na pobytu všechno bez námahy a nějakého velkého strání. Ano, šlo všechno jako "po másle", ale to proto, že dětem na blízku stáli zaměstnanci Letního domu a skvělí dobrovolníci. Jim patří velký dík nejen za čas, který dětem věnovali, ale i za přípravu zajímavého programu.  

P1240583.JPG

P1240834.JPG  P1240468.JPG  P1240683.JPG

P1240442.JPG  P1240428.JPG  P1250058.JPG

 

Pobyt byl realizován za podpory:

logo Ministerstva práce a sociálních věcí.jpg Logo Magistrát Praha.png Nadace Terezy Maxove detem_logo.jpg logo_Sirius.jpg

 


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům