Drobečková navigace

O nás > Novinky > Hledáme sociální/ho pracovníka/pracovnici

Hledáme sociální/ho pracovníka/pracovniciSlužba Doma v rodině podporuje biologické rodiny. Snažíme se pomoci rodinám ke změně nepříznivé životní situace a předejít tak odebrání dítěte z rodiny. Dojde-li k odebrání dítěte, podporujeme rodiče v udržení a posílení kontaktu s dítětem. Klademe důraz na rozvíjení vzájemného vztahu mezi rodiči a dětmi a rozvíjení individuality dítěte. Základním princem spolupráce je vůle ke změně, posilování kompetence klienta a vzájemný respekt.

Pro službu Doma v rodině hledáme kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/ce.

Vaší pracovní náplní bude především přímá práce s rodinami, a to zejména praktická oblast fungování rodiny: např. podpora při řešení dluhů, sociálních dávek, bydlení, rodinného rozpočtu, podpora při doučování dětí v rodině atd. Dále budete komunikovat s nejrůznějšími institucemi a organizacemi v rámci síťování služeb, budete se podílet na metodickém nastavení služby.

Uvítáme kreativního člověka se smyslem pro humor, který bude rád úzce spolupracovat s malým týmem. Očekáváme VŠ vzdělání v oboru sociální práce nebo v příbuzném oboru. Využívání systemického přístupu a ŘP skupiny B jsou výhodou.

Nabízíme úvazek 0,5, finanční ohodnocení odpovídající pozici sociální pracovník, pravidelnou supervizi, doplňující vzdělávání a pružnou pracovní dobu.

Předpokládaná doba nástupu: prosinec 2016

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, prosíme, zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem do 5.12.2016 prostřednictvím emailu  vedoucí služby Janě Hrazdilové: janah@letnidum.cz


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům