Drobečková navigace

O nás > Novinky > Letní dům má nového fundraisera

Letní dům má nového fundraiseraPřipravili jsme pro Vás krátky medailonek nového kolegy, který se od začátku srpna stará v Letním domě o rozvoj fundraisingu, tedy konkrétně získávání finanční podpory od individuálních i firemních dárců:

Šance pracovat v Letím domě je pro mě milou výzvou. Jednak proto, že činnost Letního domu je podle mého smysluplná. Zaměřuje se totiž na ostatními organizacemi opomíjená témata, například na podporu mladých dospělých lidí, kteří opustili dětské domovy a vstupují do aktivního života.

Pozice fundraisera v Letním domě je pro mne výzvou i proto, že si mohu konečně zkusit fundraising v praxi, a navázat tak na cenné zkušenosti ze Sdružení VIA, kde jsem se podílel na chodu a rozvoji on-line fundraisingového nástroje Darujme.cz. Možná mi v Letním domě přijdou vhod i zkušenosti z médií, konkrétně z Aktuálně.cz, kde jsem působil především jako redaktor zahraniční rubriky.

Krom práce svůj čas vyplňuji také studiem. Momentálně dokončuji bakalářské studium politologie na Filozofické fakultě UK a čeká mě navazující studium téhož oboru na Fakultě sociálních věd UK. V rámci studia se zaměřuji zejména na témata nacionalismu a národních identit – zejména v Turecku a na Kavkaze – a na česko-německé vztahy.


Komentáře


 • 17. 8. 2013 16:48
  Jiří Zajíc
  A co takhle multikulturní výchova? ;-)

  MOžná by pro někoho od vás byl zajímavý kvalitní kurz multikulturní výchovy, který začíná dvojdením soustředění 13. září, pak následuje 40 hodin e-learningu a 4. října končí závěrečným setkáním. Vede ho Jiří Ježek z AGNES, čili úroveň je zaručena :-)
  Víc si k tomu můžete přečíst třeba tady:
  http://clanky.rvp.cz/clanek/c/N/17681/MULTIKULTURNI-VYCHOVA---REALNE-A-UCINNE.html/

  T aké by pro Letní dům mohla být zajímavá soutěž pro oddíly, kroužy a party těch, kteří dělají něco užitečného pro druhé - Brána k druhým. Jejími patrony jsou mimo jiné Petr Vacek a Táňa Fischerová. Víc se dozvíte tady: http://www.nidm.cz/informacni-servis/souteze/brana-k-druhym/brana-k-druhym-se-otevira


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům