Drobečková navigace

O nás > Novinky > Již tradičně - pobyty dětí v tréninkovém bytě

Již tradičně - pobyty dětí v tréninkovém bytěVíkendová setkání jsou věnována tématům, se kterými se mladí lidé v životě určitě setkají - finance, zaměstnání, bydlení, životní styl, vztahy.

První skupina  „dětí“ (ve věku 15-18 let) z dětského domova v Korkyni se v tréninkovém bytě sešla na přelomu září a října, prozatím jen v počtu čtyř – ale už od dalšího setkání přibudou další dva účastníci z DD v Dolních Počernicích.

Druhá skupina, jejíž někteří účastníci se tu sešli už druhý rok, se sešla hned následující víkend, a to v plné sestavě šesti účastníků – tentokrát z DD v Písku, Dolních Počernicích a Klánovicích.

Účastníci obou skupin si víkend náležitě užili, ujasnili si svoje znalosti, něco nového se dozvěděli, a také si užili volna a volnočasových aktivit.

Obě skupiny se opět sejdou v listopadu a budou pokračovat v poznávání a prohlubování zkušeností. Čas jim jistě zbude i na zábavu. 

Těšíme se!

copyrightDSC02367.jpg

Doprovázení mladých lidí před a po odchodu z dětského domova a skupinová víkendová setkání tréninkových bytů spolufinancuje Nadační fond Albert. Letní dům totiž vyhrál v hlasování Bertíků

Letní dům získal největší podporu zákazníků Alberta v Praze 5 a Praze-západ a na svůj projekt Spolu o krok dále tak od Nadačního fondu Albert dostane 55 tisíc korun.

"Kampaň Bertík pomáhá se setkala s velkým zájmem ze strany zákazníků, kterým moc děkujeme za podanou pomocnou ruku. Celkově vhodili nakupující po celé zemi do hlasovacích boxů přes půl milionu žetonů. Tato podpora nás velmi těší, protože svědčí o tom, že lidé nejsou lhostejní ke svému okolí a chtějí ho měnit k lepšímu,“ říká Petra Režná, programová manažerka Nadačního fondu Albert.

Toto zapojení lidí z řad široké veřejnosti nás těší. Projevují tak sounáležitost s těmi, kteří mají obtížnější start do života. Děkujeme!


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům