Drobečková navigace

O nás > Novinky > Dobročinný bazar zajistil Letnímu domu podporu 102 337,- Kč. Děkujeme!

Dobročinný bazar zajistil Letnímu domu podporu 102 337,- Kč. Děkujeme!Stálo to samosebou spoustu práce a spoustu sil samotných pracovníků Letního domu. Na Dobročinný bazar se bylo nutno připravovat již od začátku roku. Záštitu nad Dobročinným bazarem i tentokrát převzala místostarostka Městské části Prahy 2 paní Alexandra Udženija. Už týden před Dobročinným bazarem docházeli firemní dobrovolníci, kteří pomáhali třídit a rovnat zboží donášené lidmi z širokého okolí.

Úspěch akce samozřejmě závisel na mnoha okolnostech. Bezesporu dobře načasovány byly i PR aktivity. Lidé se mohli o naší akci dovědět z novin, rádia i televize.  Velký podíl na obecném povědomí o Dobročinném bazaru měl samozřejmě herec Petr Vacek, člen správní rady Letního domu. Dokázal nadchnout své kolegy z Divadla Na Jezerce, včetně jejího ředitele Jana Hrušínského. Ti pak vzali svou roli podporovatelů aktivit Letního domu opravdu velmi odpovědně. Přinesli v den konání akce na náměstí Míru vlastnoručně upečené buchty a koláče. Kolem druhé hodiny dorazila zásluhou Tomáše Tuzara, majitele restaurantu U Bulínů i rajská polévka. Servírování se ujal, jak jinak, Petr Vacek. Přestože zájem o "jeho rajskou" přerušila průtrž mračen, mnoho ji nakonec ve dvou kotlích nezbylo.

Ano, předpověď počasí na 31. 5. 2016 nebyla nijak slibná a nakonec se i splnila. Letní dům však i přes tuto "pohromu" na náměstí Míru vytrval a tak, když se něco po třetí hodině odpolední prodralo mezi mraky znovu sluníčko,  byly k dispozici procházejícím opět stany se zbožím. Čerstvý a voňavý vzduch nalil novou sílu do žil všem dobrovolníkům (a věřte, nebylo jich málo) i zaměstnancům Letního domu a oni se znovu postavili za pulty.  Náměstí nezůstalo prázdné. K potěšení prodejců i nakupujících znovu zněla příjemná hudba a s balením stánků se začalo, jak bylo naplánováno až k sedmé hodině večerní.  

Jistě by bylo zajímavé, kdybyste si mohli přečíst jména všech, kdo se na úspěchu akce podíleli. Nic takového však asi v tuto chvíli a na tomto místě nejsme schopni uskutečnit.  V seznamu by bylo na stovky jmen a obávám se, že i tak bychom nedokázali zapsat opravdu všechna jména. Přesto však děkujeme. V obecnější rovině.Těm, kdo se podíleli na úspěšnosti akce i těm, kteří přišli a nakoupili, protože vědí, že podpora těch, kterým Letní dům pomáhá, stojí za to.

P_30_5_4.jpg  P_30_5_6.jpg  P_30_5_12.jpg  P_30_5_26.jpg P_30_5_27.jpg P_30_5_42.jpgP_30_5_38.jpg

Fotogalerie na našem facebookovém profilu


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům