Drobečková navigace

O nás > Novinky > Herec Petr Vacek uvaří s láskou na dobročinném bazaru rajskou polévku

Herec Petr Vacek uvaří s láskou na dobročinném bazaru rajskou polévkuDatum konání:
31.5.2016

TRI V TOM DivadloNaJezerce_Petr Vacek_ fotoIvanKahun 2015.jpg

"Polévky miluju a tu rajskou obzvlášť. Právě polévky se staly už tradičně rekvizitou několika představení na Jezerce. Na náměstí Míru se minulý rok vařila houbovka, předloni gulášovka a letos to bude rajská,“ říká Petr Vacek.  „Je květen a právě teď by měla být láska k bližnímu nejsilnější.  Akce má pomoci hlavně dětem, které měly lásky málo,“ dodává.. Na dobročinný bazar zavítají již potřetí Vackovi kolegové z představení  Tři v tom Jan Hrušínský, Felix Slováček mladší, Kristýna Hrušínská, Denisa Pfauserová či Michal Kern a další herci z Divadla Na Jezerce jako Miluše Šplechtová. Setkat se s nimi může ten, kdo přijde na náměstí Míru kolem 14 hodiny odpoledne.   

Dobročinný bazar začíná v úterý 31. května v 10 a potrvá do 19 hodin - podle počasí. „Je to takový blešák plný oblečení, knížek, desek a různých prapodivných předmětů.  Výtěžek půjde na programy neziskové organizace Letní dům - na pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů. Je důležité, aby si lidé navzájem pomáhali,“ popisuje Petr Vacek.

Letní dům pracuje od roku 1997 s dětmi a mladými lidmi, kteří vyrůstají v dětských domovech. Doprovází je na jejich cestě k samostatnosti od dětství do dospělosti. Dobročinné bazary jsou jedním ze způsobů, jak Letní dům získává finance například na tvořivé sociálně-terapeutické pobyty těchto dětí.  

 

 
Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům