Drobečková navigace

O nás > Novinky > Šestý mužinec tentokrát opět na Kurovci v Jizerských horách

Šestý mužinec tentokrát opět na Kurovci v Jizerských horáchOd čtvrtka do neděle jsme s kluky trávili prima čas plný výletu, přespání pod širákem, her nebo večerních ohňů.

   

Hned po příjezdu musel každý zvládnout sám cestu z parkoviště na chatu a se všemi svými věcmi projít vstupní branou.

Složení bylo tentokrát netradiční. Honza, Cyril, Tomáš, Pavel a Jaromír přivítali 10 kluků ze čtyř dětských domovů. Nejmladšímu bylo téměř 12, nejstaršímu přes 20 let. Ten jedinný byl již na 2 předchozích Mužincích. Pro pět kluků z celé party to byl úplně první pobyt s Letním domem. Proto jsme hodně času na začátku věnovali seznamování a celkovému sžívání.

  

Hned následující den jsme však celý strávili putovánín na nejvyšší horu Jizerek Smrk, který jsme všichni společně sdolali. Poté jsme se rozdělili na 3 party. Jedna slezla ještě blízký Palečník, druhá zamířila na krátkou podívanou do Polska a třetí se drobnou oklikou vrátila na Předěl, kde jsme všichni opět společně přenocovali.

Následující den jsme po návratu a odpočinku vyrazili na krátký výlet na Knajpu, a poprvé za ušlé kilometry zmokli:( Večer byly buřty na ohni. V neděli jsme před návratem zápolili v mužském čtyřboji (střelba, přetlačování, kubb, bubliny).

Všichni se již těšíme na další pokračování zase za rok!


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům