Drobečková navigace

O nás > Novinky > Zahájili jsme scházení Job skupiny

Zahájili jsme scházení Job skupinyJob skupina je otevřená skupina, které se účastní klienti projektu Spolu do zaměstnání. Jedná se o podpůrnou aktivitou v procesu zvyšování pracovních dovedností a udržení zaměstnání. Jedná se o pravidelná 2 hodinová setkání otevřená pro všechny účetníky projektu, která probíhají vždy jednou za 14 dní. Původně byly plánovány 2 Job skupiny, v současnosto běží jedna, ve chvíli kdy bude potřeba, otevřeme i druhou. Účast na Job skupině je povinná pro všechny účastníky projektu minimálně po dobu 3 měsíců.

Cílem je sdílet pracovní zkušenosti, zpracovat a porozumět čerstvým zážitkům a hovořit o problémech i úspěších v pracovním procesu. Doplňkově budou účastníkům nabídnuty v rámci této aktivity tématické vzdělávací bloky s tématy vnímání, naslouchání, konflikt a manipulace, asertivní komunikace apod. Témata budou vybírána s odkazem na zájem a potřeby účastníků.  Setkání jsou vedena s ohledem na principy sebezkušenostních skupin a v kontextu práce se skupinou a skupinovou dynamikou.

Ve vedení Job skupiny se střídají naši zaměstnanci: Klára Joklová s Cyrilem Zákorou a Bára Petránková s Honzou Vrzáčkem.

Evropský sociální fond, Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

 


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům