Drobečková navigace

O nás > Novinky > Letní dům mění svého ředitele

Letní dům mění svého řediteleOd 1.10. se stává novým ředitelem Jan Bárta.Ten vystřídá na této pozici Cyrila Zákoru, který z Letního domu odchází k 30.10. Nyní mají měsíc na předání všeho důležitého.

Cyril odchází z Letního domu po více jak 9 letech. Za to dobu byl svědkem velké proměny organizace, spousty nových aktivit a služeb, několika stěhování, výměny pracovníků, dospívání dětí, které Letní dům dlouhodobě podporujeme. Jeho rozhodnutí přichází v době, kdy mám pocit, že Letní dům i on sám potřebuje trochu nové jiné energie do dalšího života. Moc by si přál, aby výměna proběhla hladce, Letnímu domu všem pracovníkům, spolupracovníkům a klientům se dařilo co nejlépe.

Jan Bárta před příchodem do Letního domu vedl devět let humanitární a rozvojovou organizaci ADRA Česká republika. Po té pracoval dva roky v mezinárodní organizaci SVĚTLO PRO SVĚT v oddělení fundraisingu. Informace o Letním domě se k němu dostávaly po řadu let pouze sprostředkovaně přes jeho kamaráda herce Petra Vacka a vždy zpravidla ve spojitosti s jejími výtvarnými aktivitami a workshopy. Byl to rovněž Petr Vacek, který jej upozornil na možnost zúčastnit se konkurzu na pozici, v které nakonec vystřídal Cyrila Zákoru. "Letní dům má skutečně dobrou pověst a dělá skvělou práci ve prospěch dětí a dospívajících, kteří mají znesnadněný vstup do života, protože jim chybí to nejzákladnější - rodina. Těším se na spolupráci s kolektivem převážně mladých lidí a chci věřit, že se nám společnými silami podaří posunout práci Letního domu o kousek dál," říká Jan Bárta. 


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům