Drobečková navigace

O nás > Novinky > Na výstavě Radka Kratiny s dětmi z dětského domova v Klánovicích

Na výstavě Radka Kratiny s dětmi z dětského domova v KlánovicíchLektorka Lucie Haškovcová z Galerie hlavního města Prahy, jíž touto cestou velmi děkujeme, nás výstavou Radka Kratiny provedla a pověděla nám o jeho tvorbě mnoho zajímavých informací. Na závěr komentované prohlídky si děti vyrobily každý svůj objekt inspirovaný díly, která na výstavě měly možnost vidět. Materiál, ze kterého tvořily, byl velmi nevšední a zajímavý - barevná plastová brčka. Závěrečné tvoření bylo milou tečkou za galerijním odpolednem. Výrobky si děti mohly odvézt sebou do dětského domova, což radostně uvítaly.

Cestou z výstavy jsme měli možnost nahlédnout pod ruce kováři, který koval své výrobky na Náměstí Republiky na velikonočních trzích a setkali jsme se i s mužem, jehož obří bubliny se vznášely nad Staroměstským náměstím. Zážitků jsme měli spousty a odpoledne jsme si moc užili.

Děkujeme našim dobrovolnicím Ladě a Petře za jejich milou přítomnost a všem dětem, které neváhaly a přijaly naší tvořivou pražskou nabídku.


 


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům