Drobečková navigace

O nás > Novinky > Již brzy nabídneme službu dětem a rodinám, kterým hrozí jejich odebrání

Již brzy nabídneme službu dětem a rodinám, kterým hrozí jejich odebráníNovou službu připravujeme intenzivně již přes rok. Souvisí s rozhodnutím členské základny Letního domu věnovat se podpoře biologických rodin a pěstounské péče, které bylo schváleno ve strategickém plánu na období do roku 2014.

Služba bude probíhat terénní i ambulantní formou, což znamená, že budeme chodit jak do rodin tak ony budou chodit za námi do Letního domu. Pro ty účely připravujeme ve Vyšehradské nové konzultační místnosti. Díky nové službě se nebudeme rozšiřovat jen prostorově, ale také personálně. Nová služba pojme pravděpodobně tři nové zaměstnance, dva sociální pracovníky nebo pracovnice a psychologa/psychoterapeuta. V současnosti personální složení nového týmu řešíme.

Konkrétně chceme nabízet sociálně-terapeutickou práci s rodinou a zároveň psychologickou podporu dítěti i dalším členům rodiny. Cílem aktivit bude umožňovat rodinám, aby děti mohly vyrůstat v bezpečném, srozumitelném a stimulujícím prostředí a byly naplňovány jejich základní fyzické i psychické životní potřeby.

Samozřejmě více novinek se dozvíte již brzy na těchto internetových stránkách.


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům