Drobečková navigace

O nás > Novinky > Rozbít masky -

Rozbít masky -Pobyt pro starší kluky nesl tentokrát název Rozbít masky. Symbolické "rozbíjení masek" proběhlo v samotném začátku pobytu a otevřel se tím tak prostor pro sdílení témat, jakými jsou především sexualita a otázky s ní spojené. Není divu, že právě v čase dospívání vstupují svou naléhavostí do každého lidského života. Jsou to otázky na něž, ať chceme nebo nechceme, si musí každý z nás hledat odpovědi a východiska. Že se tak často děje se "skrytou tváří - v masce", především z obav, jak nás budou vnímat ti druzí, je stále určující a zásadní skutečností. 


"Hlavní náplní pobytu byl opět dvoudenní puťák s přespáním venku, kdy jsme tentokrát putovali podél řek Vošmenda a Kamenice do cca 20 km vzdáleného Návarova, kde jsme přespávali," říká Pavel Marčík, který měl i tentokrát pobyt chlapců s kolegou Matějem Hájkem na starost a dodává: "Po návratech z cest, jsme se věnovali sportovním aktivitám a až navečer byl prostor pro otevření výše zmíněných témat a pro otázky, jak se říká - na tělo". 

IMG_20180428_180105.jpg

DSC04554.JPG

DSC04540.JPG

IMG_20180428_114754.jpg

 Logo Magistrát Praha.png     logo_Sirius.jpg     Nadace Terezy Maxove detem_logo.jpg      Výsledek obrázku pro logo diplomatic spouses   


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům