Drobečková navigace

O nás > Novinky > Magická Praha

Magická PrahaJarní prázdniny jsme tentokrát s dětmi prožívali na pobytu v Praze. Jeho cílem bylo objevování nejen tajemných zákoutí města z dávných dob, ale také účast na atrakcích vybudovaných před nedávnem. A jak jsme se během týdne měli?

Začínali jsme v pondělí společným nákupem potravin na celý týden. Trénovali jsme finanční gramotnost a orientaci mezi množstvím sortimentu, které obchody nabízejí. Odpoledne bylo vyhrazeno poznávání moderního umění v Doxu, které bylo završeno večerní návštěvou akrobatického představení souboru La Putyka.

Během týdne jsme dvakrát byli tvořit v ateliéru Letního domu, děti vytvářely mapu s obydlím pro známou trojici žen – Kazi, Tetu a Libuši. Ve čtvrtek pak svými výtvory pokřtily nový tvořící prostor, který v Letním domě vznikl. Úterní odpoledne jsme poté společně proskákali na trampolínách v jump parku na Kollbence.

Ve středu se nám zastesklo po přírodě a tak jsme vyrazili na nedaleký Karlštejn a lom Malá Amerika. Po vydatném turistickém výkonu jsme si dali zasloužený oběd v místní restauraci a vydali se zpět vlakem do Prahy.

Čtvrtek dopoledne jsme trávili na Královské cestě, kde jsme podle mapy objevovali ukryté symboly na domech a plnili různé úkoly.

Během týdne jsme stihli ještě doma v obýváku zkouknout film o cestě kolem světa, uvařit a sníst mnoho společných jídel, zahrát si fotbal a blbnout na hřišti, propovídat mnoho cest metrem a hrát hry.

Letní dům děkuje za poskytnutou slevu Pizzerii Einstain a divadlu Jatka78

DSC03290.JPG  IMG_20180214_134058.jpg 

DSC03251.JPG  DSC03335.JPG

DSC03273.JPG  DSC03234.JPG


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

stažený soubor.jpg

patička Letní dům