Drobečková navigace

O nás > Novinky > Letní dům na dvacátém místě TOP 50 20. ročníku Pomozte dětem

Letní dům na dvacátém místě TOP 50 20. ročníku Pomozte dětemProjekt Kousek domova Letního domu byl vybrán do TOP 50 neziskových organizací jubilejního 20. ročníku sbírky Pomozte dětem.

V aktuálním ročníku, který bude ukončen v květnu 2018, je třeba vybrat na aktivity zmiňovaných organizací a pro 3363 dětí téměř 15 miliónů korun . 

„Pomáhejte s námi dětem a nadělte Kuřeti ten nejhezčí dárek k dvacátým narozeninám,“ vyzývají známé osobnosti, které se rozhodly Kuře podpořit. S Maruškou Doležalovou budou Kuřeti pomáhat informovat veřejnost, vybírat finance, navštěvovat děti v organizacích, hrát a zpívat: Tomáš Měcháček, skupina Divokej Bill, Marta Jandová, Pavel Vítek, Bára Mottlová a další.

Nejsou jen pasivními tvářemi, aktivně za Kuřetem stojí a svůj talent věnují dobré věci. Našli to v sobě a pomáhají.

Maruška Doležalová, patronka Pomozte dětem, vysvětluje, proč chce pomáhat Kuřeti: „Práci pro Pomozte dětem mám ráda. Hlavně mi vůbec nepřipadá jako práce. Je to spíš radost! S týmem projektu vymýšlíme různé způsoby, jak sehnat potřebné finance pro děti. Aktuálně pracujeme na přípravách na moji Šansoniéru, kam přemlouvám známé osobnosti, aby si ze sebe udělaly legraci a vystoupily pro dobrou věc. Veškerý výtěžek putuje na konto Kuřete. Srdečně vás tedy zvu na Šansoniéru 22. 2. do pražské La Fabriky. Koupí vstupenek podpoříte ohrožené a znevýhodněné děti.“

Sbírková kampaň vyvrcholí o Velikonocích. Od 1. 4. do 8. 4. 2018 se bude konat třetí ročník Peříčkového týdne.

Sbírkový projekt Pomozte dětem za dosavadní dobu existence rozdělil více než 222 milionů korun, které znamenaly přímou péči o ohrožené a znevýhodněné děti – konkrétně 190 979 dětí.

maly podlouhly banner II.jpg


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům