Drobečková navigace

O nás > Novinky > Letní dům byl při tom

Letní dům byl při tomSlavnostního předání, jež se uskutečnilo v reprezentačních místnostech Černínského paláce, se zúčastnili zástupci ministerstva zahraničí i pražských ambasád. Ceny pracovníkům neziskových organizací předala Myung-ji Suh, manželka vyslance Jihokorejské republiky v Praze. Ta je rovněž předsedkyní správní rady DSA Prague pro léta 2017 - 2018. Ve svém projevu před předávání symbolických šeků zdůraznila, že ač DSA Prague  funguje plně na dobrovolnické bázi, podařilo se v rámci mezinárodního festivalu pořádaného zástupci jednotlivých ambasád a pod záštitou manželky českého prezidenta na konci minulého roku v Praze, vybrat 2 000 000,- . Pětadvacet organizací, jež se o finance podělí, bylo vybráno z přibližně padesáti žádostí o podporu projektů uskutečňovaných ve prospěch hendikepovaných, zdravotně a sociálně znevýhodněných lidí. Tento příspěvek na podporu charitativních aktivit vnímá Myung-ji Suh jako nejpřesvědčivější důkaz zájmu pracovníků ambasád i jejich manželek o dění v naší zemi.

Za Letní dům převzal šek v hodnotě 50 000,- z rukou Myung-ji Suh  a Ildy Poda z Albánie Jan Bárta. Finanční podpora je určena pro službu Kousek domova a to konkrétně na akce spojené s pobyty dětí z pěti dětských domovů, na organizování jejich letních pobytů i akcí uskutečněných přímo v dětských domovech.

Asociace získala za 20 let své existence více než 68 milionů korun a podpořila několik stovek projektů, přičemž Letní dům podpořila v minulosti už několikrát.

DSA Prague.jpg

DSA Prague 3.jpg

DSA Prague 2.jpg


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům