Drobečková navigace

O nás > Novinky > Dobročinný bazar Letního domu přinesl 185.277 Kč a výtěžek bude ještě navýšen!

Dobročinný bazar Letního domu přinesl 185.277 Kč a výtěžek bude ještě navýšen!Výtěžek z prodeje darovaných věcí 185.277 Kč bude ještě navýšen o 30.000 Kč Nadací Divoké husy a také o 8.147 Kč z dárcovské kampaně Císařovy nové šaty! (Mimochodem tyto jedinečné šaty už nosí 9 lidí, mezi nimi i Pianoles se vzkazem: "Díky za šaty!")

Mezinárodní den rodiny jsme tedy oslavili celkovou částkou 223.424 Kč!

Věříme, že i Vy jste si udělali radost nákupem nějakého pěkného kousku, že jste ochutnali dobroty, které bazar nabídl a že jste si užili jazzově-bluesově hudbu, která nás celý den provázela.

Výtěžek napomůže změnám v 28 rodinách ohrožených sociálním vyloučením. Více o Doma v rodině... Děkujeme všem, kdo se s námi na této pomoci podílíte.

Tisková zpráva pro novináře   Více fotek na našem Facebooku

Herecky a herci na podporu Letniho domu.JPG

 

Herecká účast na bazaru výrazně napomohla návštěvnosti akce. Na fotce: Tomáš Dastlík - Tereza Vítů - Petr Vacek - Denisa Pfauserová - Milan Peroutka - Tereza Tobiášová - Martin France

Jiri Madl podepisuje sako ze sveho satniku_Dobrocinny bazar Letniho domu.jpg Bazarovy prodej na namesti Miru prilakal mnoho lidi_Letni dum.jpg 

Účast známých tváří a jejich darované oblečení přilákalo mnoho lidí - Jiří Mádl podepisuje sako jeho novému majiteli. Frčely i módní doplňky, knihy, věci do domácnosti a dětské oblečení a hračky.

HAMM Jazz - prijemna atmosfera na bazaru_Letni dum.jpg Simon Bilina na Dobrocinnem bazaru Letniho domu.jpg

O příjemnou atmosféru se postarali: Trio Gažo - HAMM Jazz - Šimon Bilina - Duo BAZMEK - Mr. Folxlide - Anička Hokešová - Frida a spol.      

Všem zapojeným moc děkujeme! Kdo všechno věnoval věci do bazaru? Partneři akce


Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům