Letní dům, z.ú.

 Kampan VypestujSiPrezidenta_mailem.png

Letní dům pomáhá od roku 1997 dětem a mladým lidem z dětských domovů a rodinám, pracuje dlouhodobě a cíleně, tvořivě rozvíjí osobnost, pomáhá v krizovém období a podporuje vztahové vazby v prostředí, kde děti a mladí lidé vyrůstají.

Více...

Novinky

24. 5. 2017 Děti z dětských domovů "na skok" v Letním domě

Už druhým rok se stal Letní dům stanovištěm v rámci festivalu OUT of HOME pořádaným spolkem Mimo domov. Během soboty 20.5. 2017 se u nás vystřídaly tři skupiny dětí z dětských domovů z celé České republiky. Dětem jsme představili Letní dům i naši podporu klientů formou doprovázení, které po odchodu z dětského domova mohou také využít. Děti si vyzkoušely tvorbu životopisu, vyslechly příběh našeho bývalého klienta Lukáše a také se mohly zasnít při malování „mé vysněné práce".

19. 5. 2017 Včerejší Dobročinný bazar vynesl 159.034 Kč na děti bez rodinného zázemí

Herecká polévka Petra Vacka a jeho kolegů z Divadla na Jezerce přilákala mnoho kolemjdoucích.

9. 5. 2017 Velikonoční pobyt

I letos, stejně jako už mnohokrát před tím, se setkali lidé z Letního domu ze služby Kousek domova s dětmi z dětských domovů. Nebyli si neznámí. Samozřejmě. Potkávají se na výjezdech a společných setkáních několikrát do roka. Program, jehož nosnou linkou bylo seznámení se s velikonočním příběhem tak, jak mu naslouchaly v tomto čase po celé generace, naši předkové, byl naplněn rovněž dalšími aktivitami, tvořením, malováním, vynášením Zimy i relaxačním programem v tělocvičně.

19. 4. 2017 Herec Petr Vacek uvaří na pražském „Míráku“ hráškovou polévku, symbol rodiny

„Mám ji rád dodnes a milovaly ji také moje děti. Právě děti jsou jako malí hrášci. A hrášek, když se vysadí, potřebuje oporu. Potřebují ji i děti. Právě pro ně má být rodina oporou ,“ říká herec.

Česky English

DBLD.jpg

20LET3-01.png

Chci podpořit aktivity
Letního domu

logo darujme

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

Facebook Letního domu

banner2-180x50.png

patička Letní dům