Letní dům, z.ú.  

Letní dům pomáhá již 21 let, od roku 1997, dětem a mladým lidem z dětských domovů a rodinám, pracuje dlouhodobě a cíleně, tvořivě rozvíjí osobnost, pomáhá v krizovém období a podporuje vztahové vazby v prostředí, kde děti a mladí lidé vyrůstají. Více...

 

Herecky a herci na podporu Letniho domu.JPG

Novinky

17. 5. 2018 Dobročinný bazar Letního domu přinesl 185.277 Kč a výtěžek bude ještě navýšen!

Letní dům tímto rekordem oslavil Mezinárodní den rodiny a také 21 let svého působení. Náměstí Míru se v úterý stalo místem mnoha milých setkání a přilákalo stovky nakupujících. Komu výtěžek pomůže? A kdo se na bazaru podílel?

11. 5. 2018 Rozbít masky -

I letos Letní dům uspořádal pro chlapce z dětských domovů několikadenní putování podél řek Vošmenda a Kamenice. Intenzivně strávený čas nebyl naplněn jen pěší turistikou, ale i chvílemi sdílení témat, jež jsou pro chlapce ve věku dospívání tématy veledůležitými a naprosto zásadními.

10. 5. 2018 Náměstí Míru v Praze ožije v úterý 15. 5. 2018 nejen hudbou

Letní dům pořádá právě v tento den již tradiční Dobročinný bazar. Letošní datum významné akce Letního domu tak připadlo příznačně na Mezinárodní den rodiny. Vždyť právě výtěžek z prodeje Dobročinného bazaru poputuje na podporu práce s dětmi a rodinami bez stabilního zázemí.

13. 4. 2018 Věnujeme se jim dostatečně?

O 19. ročník veletrhu neziskových organizací NGO Market 2018 v Praze - Karlíně byl i letos velký zájem. Téma setkání neziskových organizací se neslo ve znamení „Příběhů občanské společnosti“. Letní dům se i letos pokusil o netradiční prezentaci svého pohledu na pomáhání dětem v nesnadných situacích jejich právě začínajícího života. Podívejte se na fotografie, z nichž můžete posoudit, jak interpretaci problému nazvaného "Věnujeme se jim dostatečně?" naše kolegyně Andrea, Martina a Gábina zvládly.

Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

banner2-180x50.png

avpocr-lg-CLEN-A.jpg

patička Letní dům