Letní dům, z.ú.  

Letní dům pomáhá již 20 let, od roku 1997, dětem a mladým lidem z dětských domovů a rodinám, pracuje dlouhodobě a cíleně, tvořivě rozvíjí osobnost, pomáhá v krizovém období a podporuje vztahové vazby v prostředí, kde děti a mladí lidé vyrůstají.

Více...

Dobrocinny bazar Letniho domu_pozvanka na web.jpg

Novinky

13. 4. 2018 Věnujeme se jim dostatečně?

O 19. ročník veletrhu neziskových organizací NGO Market 2018 v Praze - Karlíně byl i letos velký zájem. Téma setkání neziskových organizací se neslo ve znamení „Příběhů občanské společnosti“. Letní dům se i letos pokusil o netradiční prezentaci svého pohledu na pomáhání dětem v nesnadných situacích jejich právě začínajícího života. Podívejte se na fotografie, z nichž můžete posoudit, jak interpretaci problému nazvaného "Věnujeme se jim dostatečně?" naše kolegyně Andrea, Martina a Gábina zvládly.

4. 4. 2018 Letní dům bude podpořen ze sbírky Pomozte dětem

Sbírková akce Pomozte dětem vyvrcholila benefičním večerem a přinesla podporu naší neziskové organizaci

8. 3. 2018 Magická Praha

Do Prahy proudí každým rokem sta tisíce turistů. Asi vědí proč. I Letní dům to ví, a proto jeden z pobytů dětí z dětských domovů věnoval poznávání tohoto města. A nešlo, samozřejmě jen o poznávání. Šlo hlavně o to, být pospolu a společně prožívat všechno, co si děti samy nebo za pomoci pracovníků a dobrovolníků Letního domu připravily.

20. 2. 2018 Letní dům má nový ateliér inspirovaný Arno Sternem

Děti ve čtvrtek otevřely nově vytvořený ateliér

Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

banner2-180x50.png

avpocr-lg-CLEN-A.jpg

patička Letní dům