Drobečková navigace

O nás > Zapojte se > Darujte nám

Darujte nám

Pomozte nám naplňovat poslání Letního domu, kterým je pomoci dětem a mladým lidem, vyrůstajícím v náhradní výchovné péči či bez fungujícího rodinného zázemí, aby prožívali šťastné dětství a dospěli k samostatnému a plnohodnotnému životu. Darujte nám peníze, hmotné dary nebo služby, které pomohou tuto pomoc zajistit.

Proč potřebujeme finanční a hmotnou podporu?

Letní dům je výjimečný svým posláním a systematickou podporou dětí a mladých lidí z dětských domovů. Jeho provoz však připomíná fungování každé jiné společnosti. Hradíme běžné výdaje, jako jsou mzdy a povinné odvody, platíme nájmy, kupujeme kancelářské potřeby, platíme telefon a internet, aj. Proto potřebujeme volné finanční prostředky, abychom zaplatili běžné i mimořádné náklady a dokázali garantovat trvalé a kvalitní služby a aktivity. Díky podpoře soukromých a firemních dárců uspořádal Letní dům již více jak 900 pobytových dní pro děti z dětských domovů.

 

Chci darovat finanční dar        Chci darovat věcný dar nebo službu

 

Rádi Vám poskytneme darovací smlouvu, můžeme se domluvit i na smlouvě o reklamě. 

Letní dům ctí Etická pravidla fundraisingu, o nakládání s dary informujeme ve výroční zprávě a na těchto webových stránkách.

Mezi naše dárce patří.

Máte nápad na jinou formu spolupráce? Kontaktujte nás.

Česky English

20LET3-01.png

Chci podpořit aktivity
Letního domu

logo darujme

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

Facebook Letního domu

banner2-180x50.png

patička Letní dům