Drobečková navigace

O nás > Lidé v Letním domě > Cyril Zákora

Cyril Zákora

je vzděláním sociální pracovník, vystudoval VOŠ Jabok, ETF UK (bakakářský obor), FF UK (navazující magisterský obor). V Letním domě je od roku 2006, rok poté vystřídal Lucii Kokrdovou v jeho vedení.

V Letním domě má na starosti, aby vše fungovalo, jak má, podílí se na rozvoji služeb a aktivit Letního domu, vede Job skupinu v rámci projektu Spolu do zaměstnání.

Od roku 2001 do 2006 byl zaměstnán v o.s. Prev-Centrum. Byl koordinátorem programu Indikované primární prevence, vedoucí klubu pro děti od 10 do 15 let s problémy v chování a problematickým postavením ve skupině. Realizoval programy Selektivní primární prevence (intervenční programy pro třídní kolektivy, řešení zejména problémových vztahů, situací ve třídách a podezření na šikanu, poradenství pro děti, rodiče a pedagogy). Byl lektorem primární prevence na základních a středních školách.

V letech 2006 a 2007 vedl terapeutické programy pro děti v dětském domově se školou v Sedlci-Prčice.V roce 2008 se podílel na vedení terapeutických programu pro děti v dětském domově v Dubenci.

V letech 2012-2014 byl členem komise Rady hl. m. Prahy pro rodinnou politiku. Je masterlektorem příprav pěstounů (model PRIDE), podílí se na  implementaci systému PRIDE v ČR. Od roku 2013 vedl přípravy pěstounů v Severomoravském kraji a výcviky lektorů příprav pěstounů. Od roku 2014 je pro MPSV ČR admiministrátorem konferencí rodinných skupin ve Středočeském kraji.

Je absolventem mnoha kurzů (Vzdělávací kurz pro lektory primární prevence drogových závislostí a dalších sociálně-patologických jevů, kurz neverbálních technik pod vedením Dr. Vodňanské, Základní krizové intervence pod vedením odborného garanta PhDr. Zdeňka Riegra, kurz rodinného poradenství pro drogové pracovníky realizovaný o.s.Prev-Centrum, kurz Práce s tělem v psychoterapii pod vedením Dr. Vodňanské). Je absolventem sebezkušenostního dynamicky a hlubinně orientovaného výcviku v komunitně-skupinové psychoterapii vedený v daseinsanalytickém směru (model SUR, VIAP).

 

mob: +420 777 732 040

mail: cyril(zavinac)letnidum.cz  

 

Česky English

 

Přihlašte se k odběru
novinek z Letního domu

http://www.darujspravne.cz/seznam-organizaci/proj_367/

clensky-crdm-banner.gif

banner2-180x50.png

bile logo clenstvi AVPO.jpg

 Logo OPZ barevné.jpg

patička Letní dům